Image

خدمات شبکه های اجتماعی (SNS)

سرویس شبکه های اجتماعی (SNS) وسیله ای آنلاین برای ایجاد ارتباط با سایر افرادی است که از یک علاقه ، پیشینه یا رابطه واقعی مشترک هستند. کاربران خدمات شبکه های اجتماعی با اطلاعات شخصی و عکس ها یک پروفایل ایجاد می کنند و با پروفایل های دیگر ارتباط برقرار می کنند.

تدوین استراتژی و طراحی کمپین

تدوین استراتژی، برنامه ریزی و فرآیند حضور شما یا برند شما در شبکه های اجتماعی بر اساس تجزیه و تحلیل رفتار مصرف کنندگان و دیگر کاربران آن  شبکه های اجتماعی در تعامل با شما. از ضروریات نقشه راه بازاریابی شماست.

مدیریت شبکه های اجتماعی

مدیریت شبکه های اجتماعی فرآیند ایجاد ، انتشار و تجزیه و تحلیل محتوایی است که شما در صفحات اجتماعی خود در فیس بوک ، اینستاگرام و ... ارسال می کنید و تعامل با کاربران در آن شبکه های اجتماعی.

بازاریابی در شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی انواع مختلفی دارد.
1- شبکه‌‌سازی اجتماعی
2- میکروبلاگینگ
3- به‌اشتراک‌گذاری تصویر
4- به‌اشتراک‌گذاری ویدیو
قدم اول همیشه انتخاب هدفه

قدم اولیه برای این کار اینه که شما باید هدف از تبلیغ کسب و کارتون رو تعیین کرده  و به ما  بگید که این تبلیغ برای چه گروهی از افراد و در چه زمانی ارائه بشه تا افراد بیشتری  برند شما رو شناخته و به سمت شما جذب بشن. و اینکه چه میزانی بودجه برای تبلیغ در نظر دارین.
بعدش ما با بررسی دقیق اهداف و خواسته های شما، یه تبلیغ جامع و همه جانبه از کسب و کار شما و هماهنگ با مخاطبان طراحی کرده و براشون ارسال می کنیم تا ترغیب شده و به سمت شما هدایت بشن.

Image
هدفمند گام بردار

فعالیت در شبکه های اجتماعی نیاز به برنامه ریزی و تعیین استراتژی داره تا بتونین در این فضا به هدف مورد نظرتون که ممکنه معرفی برند و یا فروش محصولات و خدماتتون باشه، برسین و نتیجه ی دلخواه رو بدست بیارین. ما شما رو همراهی می کنیم تا در این مسیر خوش بدرخشید، شما با مشاهده ی نتیجه و بازخورد مناسبی که دریافت می کنید، از انتخابتون راضی خواهید بود.

Image
استراتژی بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی

هدف شما از حضور در شبکه‌های اجتماعی چیست، آگاهی برند یا فروش محصول؟ ما برای افزایش بازخورد فعالیت‌های شما در شبکه‌های اجتماعی، نقشه راهی را ارائه خواهیم داد تا با توجه به هزینه‌ای که در این بستر تبلیغاتی مصرف می‌کنید، بالاترین راندمان ممکن را دریافت کنید.

استراتژی کسب و کارتون رو مشخص کردین؟
طراحی آنلاین با توجه به ایده آل های شما، به تدوین استراتژی کسب و کارتون کمک میکن

مدیریت شبکه های اجتماعی

قطعا مدیریت اصولی و منظم صفحات اجتماعی برند شما تاثیر چشمگیری در توسعه روابط و تعامل با مشتریانتان خواهد داشت حال اگر در گیر و دار مشغله های فراوان کسب و کارتان امکان و فرصت کافی برای این کار ندارید زرین 24 با یک تیم حرفه ای و متخصص در کنار شما خواهد بود تا بهترین و بیشترین تعامل را با مخاطبین خود را  بدست بیاورید.

بدون دغدغه خاصی حضور شما در شبکه های اجتماعی مدیریت می شود!
اجازه دهید یک تیم حرفه‌ای، صفحات اجتماعی شما را به روز کند

Image
بازاریابی در شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی مي تونن زمينه ساز گفتگو و برقرای ارتباط بین شما و مخاطب باشن و یک مزیت بزرگ محسوب میشن، یعنی بهترین پلتفرم برای رساندن پیام و مفهوم مورد نظر شما به دست مخاطبه و از این طریق میتونین به افراد زیادی معرفی بشید و شروع به برقراری ارتباط  و تعامل کنید.

و شما هم اگر دوست دارین توی شبکه های اجتماعی بیشتر دیده بشین و نتیجه ی عالی بگیرین و از اصول و قوانین بازاریابی در شبکه های اجتماعی و فعالیت تجاری آگاهی کافی ندارین و نمیدونین چه کاری انجام بدین تا به نتیجه ی دلخواهتون برسین بهتون پیشنهاد می کنیم  که با دریافت خدمات بازاریابی و تبلیغات زرین 24، موفقیت تجاری و آنلاین خودتون رو تضمین کرده و بازخود عالی دریافت کنین.

توانمندسازی و توسعه کسب و کار ها در سراسر ایران ارزش اصلی است. ما نظم ، پاسخگویی و نوآوری در انجام تعهداتمان را بدقت دنبال می کنیم.

زرین 24 | همه جانبه در جهت توسعه

زرین 24 با تجربه ای 14 ساله از همراهی کسب و کار های موفق بیشمار، نهایت اشتیاق و انرژی خود را در جهت ایجاد زیرساخت هایی توانمند و همه جانبه بکار بسته است تا شما به راحتی بتوانید از مزایای داشتن کسب و کاری مدرن و آنلاین بهره مند شوید

اطلاعات تماس

دفتر مرکزی

تهران - محله فناوری دانشگاه شریف - بلوار مهندس علی تیموری - پلاک 135 واحد 1 

تلفن های تماس

02191077000 - 02166531453 - 09122604333

دیورادیو | صدای کسب و کار طلایی ...

زنده و مستقیم با صدای دیورادیو همراه شوید

نماد اعتماد ملی