تلاش بی وقفه در کنار کار تیمی توان فزاینده ایست برای غلبه بر چالش های روزمره

در کنار زرین 24 شما می‌توانید از راه‌کارهای نوین روز دنیا بهره ببرید. ارایه راه‌کارهای نوین در زمینه‌های طراحی کسب‌وکار، ایجاد بازار جدید، رشد و توسعه بازاریابی، طراحی هدف و مسیر برای کسب‌وکار، تحقیقات و آنالیز بازار و رقبا تنها بخشی از توانایی‌های زرین 24 در این زمینه می باشد.

زرین 24 از سال 1394 در جهت پرورش کسب‌وکارها و با هدف ایجاد زیرساخت‌های اولیه و حرفه‌ای برای پرورش ایده های نو و کارا بنیان‌گذاری گردید. در این مسیر زرین 24 توانسته بهترین زیرساخت‌های توسعه و گسترش کسب‌وکار را فراهم کند. در حال حاضر بسیاری از کسب‌وکارهای شناخته شده و در حال پیشرفت از این زیرساخت‌ها استفاده می‌کنند.

زیرساخت‌های زرین 24 شامل منابع انسانی متخصص و حرفه‌ای، استودیو تولید محتوا با بروزترین ابزار حال حاضر، زیرساخت‌های حرفه‌ای برای خدمات IT، سیستم‌های مالی به روز، سیستم مدیریت و کنترل پروژه دقیق و بسیاری زیرساخت‌های دیگر می باشد که کسب‌وکارهای مختلف می‌توانند در راستای تحقق اهداف خود از این امکانات بهره گیرند.

ما آرزوهای کسب‌وکار شما را محقق می‌کنیم

زرین 24 در این سال ها در تلاش است تا زیر ساخت ها و امکانات لازم برای ورود به تجارت الکترونیک را برای مشتریان خود فراهم آورد که در این مسیر افتخار همراهی مجموعه ها و افراد زیادی را کسب کرده است
زرین 24

طراحی و توسعه

با توجه به وضع بازار و رقبا، ما دائما تحقیقات بازار را برای محصولات و کسب‌وکار شما انجام می‌دهیم تا در بهینه‌ترین حالت کسب‌وکار شما رشد و رونق پیدا کند.

نوآوری و رشد

زرین 24 توانسته با تکیه بر تجربه و تخصص افراد خود این کسب‌وکارهای زیادی را پرورش دهد و به بلوغ برساند. رمز موفقیت ما استفاده از ابزارهای روز دنیا و تجربه‌ی مدیران حرفه‌ای است.

کار تیمی

در زمان همکاری با ما، یک تیم حقوق‌دان باتجربه در کنار شما خواهد بود که می‌توانید با مشاوره ی آنها قراردادهای بی‌نقص و حرفه‌ای خود را با خیال راحت منعقد کنید

ساختن و ساختن

با ارتباطات گسترده‌ای که در اکوسیستم نوین کسب‌وکار داریم به رشد کسب‌وکارها کمک می‌کنیم. کنار ما در اکوسیستم نوین کسب‌وکار حضوری پررنگ داشته باشید

تیم زرین 24

زرین 24 از سال 94 تاکنون توانسته بهترین نیروهای ممکن در اکوسیستم نوین کسب‌وکار را گرد هم بیاورد تا مسیر رشد توسعه برای کسب‌وکارها سریع‌تر طی شود. گوشه‌ای از نیروی انسانی باتجربه و تحصیل‌کرده زرین 24 را ملاحظه می‌کنید. شما هم اگر می‌توانید به تیم زرین 24 کمک کنید، به تیم حرفه‌ای ما بپیوندید.
شاهین رفیع پور
مسئولیت پذیری و مشارکت پذیری در کنار پشتکار رمز اصلی توسعه فردی و موفقیت است
شاهین رفیع پورموسس و رئیس هیئت مدیرهrafipour@zarrin24.com
نسرین نقی لو
ارتباطات رکن اساسی جامعه مدرن امروزی است و نگهداری اصولی و مدون زیر ساخت های آن شاهراه حیاطی تجارت امروز است
نسرین نقی لومدیر فروش آنلاینn.naghilou@zarrin24.com
بهزاد خدادادی
تولید محتوای با کیفیت رکن اساسی توسعه تمامی فعالیت های بازاریابی سازمان های امروز است موجب ارتقای بهره وری در عملیات برندینگ کسب و کارها خواهد شد.
بهزاد خدادادیمدیر عملیات استودیوی محتواkhodadadi@zarrin24.com
غلارمضا قراگوزلو
ساخت یافتگی هر تجارتی وابستگی جدی به آگاهی کامل به اصول حسابداری و شناخت دقیق زبان تجارت که همان حسابداری است، دارد
غلارمضا قراگوزلومدیر حسابداری و پشتیبانی عملیاتgharaguzlu@zarrin24.com
غزل نقدی
پشتیبانی عملکرد و هماهنگی سازمانی رکن اساسی توسعه مدیریت و ارتقای بهره وری در سازمان های در حال توسعه است
غزل نقدیمدیر پشتیبانی و هماهنگیg.naghdi@zarrin24.com
دکتر علیرضا یوسفی
در دنیای امروز بهره گیری از تجربه کسب و کار های موفق بین المللی می تواند راه گشای بسیاری از مسائل سازمانی در هر کسب و کاری باشد.
دکتر علیرضا یوسفیمدیر کلینیک مشاوره کسب و کارdryousefi@zarrin24.com
فرهاد هرسینی
در تجارت الکترونیک و حتی سازمان ها و کسب و کار های امروزی بهره گیری از انواع نرم افزار ها بخش جدایی ناپذیری از ماهیت و توسعه سازمان ها شده است.
فرهاد هرسینیمدیر برنامه نویسی و مهندسی نرم افزارfharsini@zarrin24.com
قدرت پیشرفته ترین شرکتهای جهان
Client 6
Client 1
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
می خواهید با ما کار کنید یا در مورد یک پروژه صحبت کنید؟

زرین 24 | همه جانبه در جهت توسعه

زرین 24 با تجربه ای 14 ساله از همراهی کسب و کار های موفق بیشمار، نهایت اشتیاق و انرژی خود را در جهت ایجاد زیرساخت هایی توانمند و همه جانبه بکار بسته است تا شما به راحتی بتوانید از مزایای داشتن کسب و کاری مدرن و آنلاین بهره مند شوید

اطلاعات تماس

دفتر مرکزی

تهران - محله فناوری دانشگاه شریف - بلوار مهندس علی تیموری - پلاک 135 واحد 1 

تلفن های تماس

02191077000 - 02166531453 - 09122604333

دیورادیو | صدای کسب و کار طلایی ...

زنده و مستقیم با صدای دیورادیو همراه شوید

نماد اعتماد ملی