تبلیغات در اینستاگرام

شبکه های اجتماعی مي تونن زمينه ساز گفتگو و برقرای ارتباط بین شما و مخاطب باشن و یک مزیت بزرگ محسوب میشن، یعنی بهترین پلتفرم برای رساندن پیام و مفهوم مورد نظر شما به دست مخاطبه و از این طریق میتونین به افراد زیادی معرفی بشید و شروع به برقراری ارتباط  و تعامل کنید.

Image

تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ

اگر دنبال جلب اعتماد مخاطب‌ها و افزایش آگاهی از برندتان هستید، اینفلونسر مارکتینگ بهترین راه تبلیغات است. ما در زرین 24، با تعداد زیادی از اینفلوئنسرهای اینستاگرام کار می‌کنیم. با سلبریتی‌ها، اینفلوئنسرهایی از جمله میکرواینفلوئنسرها و بلاگرها همکاری می‌کنیم. هدف ما گرفتن بالاترین بازخورد برای پیج شماست. تیم بازاریابی و استراتژی ما با هم‌فکری، بهترین اینفلوئنسرها را به شما معرفی می‌کنند.
Image
Image

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام

از مزیت تبلیغات بازدیدی این هست که خودتان تعداد بازدید از استوری را مشخص می‌کنید. یعنی دقیقا به ازای تعداد بازدید هزینه می‌کنید. این نوع تبلیغ در استوری انجام می‌‌شود. اگر هدفتان گرفتن ورودی سایت، نصب اپلیکیشن، شرکت در مسابقه و... است، می‌توانید از تبلیغات بازدیدی استفاده کنید.

تبلیغات در صفحات اینستاگرام

این تبلیغ در صفحات پربازدید انجام می‌شود. ما در دیدوگرام بعد از سال‌ها تجربه، بزرگ‌ترین بانک صفحات پربازدید را در اختیار داریم. شما می‌توانید با کیفیت‌ترین پیج‌ها را با هر موضوعی که خواستید، در اختیار داشته باشید. بهترین پیج‌های اینستاگرام، پیج‌هایی هستند که به صورت تعرفه‌ای کار می‌کنند. با انتخاب این روش، شما یکی از بهترین نوع تبلیغات در اینستاگرام را انتخاب کرده‌اید.
Image
Image

تبلیغات اسپانسری اینستاگرام

تبلیغات اسپانسر، تبلیغات رسمی اینستاگرام است. یکی از مزیت‌های این نوع تبلیغ هدفمند بودن است. دوست دارید چه افرادی تبلیغات شما را ببینند؟ با چه جنسیت و علاقه‌ای؟ در تبلیغات اسپانسرشیپ، می‌توانید مشخص کنید که تبلیغاتان به چه افرادی نشان داده شود. با این‌که این نوع تبلیغات، جزو تبلیغات گران قیمت به حساب می‌آید، ولی شما می‌توانید بودجه خود را مدیریت کنید. اگر جزو بیزینس‌هایی هستید که هدفمند بودن تبلیغ برایتان مهم است، از اسپانسر استفاده کنید.

زرین 24 | همه جانبه در جهت توسعه

زرین 24 با تجربه ای 14 ساله از همراهی کسب و کار های موفق بیشمار، نهایت اشتیاق و انرژی خود را در جهت ایجاد زیرساخت هایی توانمند و همه جانبه بکار بسته است تا شما به راحتی بتوانید از مزایای داشتن کسب و کاری مدرن و آنلاین بهره مند شوید

اطلاعات تماس

دفتر مرکزی

تهران - محله فناوری دانشگاه شریف - بلوار مهندس علی تیموری - پلاک 135 واحد 1 

تلفن های تماس

02191077000 - 02166531453 - 09122604333

دیورادیو | صدای کسب و کار طلایی ...

زنده و مستقیم با صدای دیورادیو همراه شوید

نماد اعتماد ملی