استراتژی بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی

هدف شما از حضور در شبکه‌های اجتماعی چیست، آگاهی برند یا فروش محصول؟
ما برای افزایش بازخورد فعالیت‌های شما در شبکه‌های اجتماعی، نقشه راهی را ارائه خواهیم داد تا با توجه به هزینه‌ای که در این بستر تبلیغاتی مصرف می‌کنید، بالاترین راندمان ممکن را دریافت کنید.

Image

برای تدوین استراتژی چه می کنیم؟

مسیر و نقشه راه کسب و کار شما در شبکه های اجتماعی چیست؟

برند شما چه مشخصاتی دارد؟

افراد بابت چیزی که می‌فروشید، به شما پول نمی‌دهند. بلکه بخاطر دلیلی است که آن را می‌فروشید. همیشه و در هر کاری، دو بحث را باید مد نظر قرار داد. اولی، بحث فکر و ایده‌ی پشت یک کار است، دومی، بحث چگونگی پیاده‌سازی آن. بدون شک، فقط با داشتن رویکرد درست و وقت گذاشتن بر روی هر دو است که می‌توان به یک ایده عالی،جان بخشید.

اینکه چطور محصول یا خدمات خود را به خوبی به مشتری معرفی و دقیقاً مشخص کنید که چگونه این محصول می‌تواند زندگی او را بهتر کند، همان جایی است که اکثر شرکت‌های خوب که یک محصول عالی هم ارائه می‌دهند، آن را نادیده گرفته و مسیر را اشتباه می‌روند. در این گام استراتژیست‌های ما به شما کمک کرده تا بتوانید هدف و چرایی محصول خود را به درستی به مشتری منتقل کنید.

آنالیز بیزینس مدل (BM) و مارکتینگ پلن (MP)

مهمترین خروجی کار ما در این بخش شناخت ارزش محصول شماست. مادامی که این شناخت در بین کسب و کار‌ها ایجاد نشود، طی کردن هر مسیری اشتباه محض می‌باشد. مطالعه بر المان‌هایی چون جنس خدمات، گروه‌بندی مخاطبین، کانال‌های ارتباطی، قیمت، تعیین سگمنت، شیوه پروموت و ... اطلاعاتی را به ما ارائه خواهد داد تا منطقی‌ترین آنالیز را از محیط درونی و بیرونی شما کسب کنیم. در ادامه خروجی این آنالیز، نقشه راهی تولید می‌شود تا به واسطه آن بتوان هدفمند‌ترین ساختار محتوایی را انتخاب و طراحی کمپین‌های تبلیغاتی را در بهینه‌ترین حالت ممکنه پیاده‌سازی نمود.

دوره آنلاین 5 گام طلایی در کسب و کار

تدوین استراتژی بازار، آشنایی با مدل استراتژی
آشنایی با قواعد کنترل نظارت استراتژیک و کاهش گپ در بازار
تدوین استراتژی بازار کسب و کار
آشنایی با استراتژی بازاریابی شرکت های موفق در کلاس جهانی

زرین 24 | همه جانبه در جهت توسعه

زرین 24 با تجربه ای 14 ساله از همراهی کسب و کار های موفق بیشمار، نهایت اشتیاق و انرژی خود را در جهت ایجاد زیرساخت هایی توانمند و همه جانبه بکار بسته است تا شما به راحتی بتوانید از مزایای داشتن کسب و کاری مدرن و آنلاین بهره مند شوید

اطلاعات تماس

دفتر مرکزی

تهران - محله فناوری دانشگاه شریف - بلوار مهندس علی تیموری - پلاک 135 واحد 1 

تلفن های تماس

02191077000 - 02166531453 - 09122604333

دیورادیو | صدای کسب و کار طلایی ...

زنده و مستقیم با صدای دیورادیو همراه شوید

نماد اعتماد ملی