Image

تقریباً 27٪ از مردم جهان از طریق اینترنت خرید می کنند

تقریباً 2 میلیارد نفر در جهان به طور متناوب از یکی از 24 میلیون فروشگاه آنلاین موجود بازدید می کنند
 

ما تجربه های خرید دیجیتال و برنامه های قوی بازاریابی دیجیتال را برای دستیابی به اهداف فروش بلند پروازانه تجارت الکترونیکی شما را ایجاد می کنیم.

Image
پشتیبانی تمام عیار، آموزش و انتقال

پشتیبانی تمام عیار، آموزش و انتقال

زرین 24 یک شرکت طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی است که بر مبنای استراتژی تحقیق محور و طراحی مبتکرانه فعالیت دارد .ما اینجا نیستیم تا برند های معروف را در نمونه کارهای خود قرار دهیم ، بلکه اینجا برای مشارکت با مردم هستیم.

طراحی دقیق، برنامه ریزی و استراتژی

طراحی دقیق، برنامه ریزی و استراتژی

فروشگاه های اینترنتی باید بدون نقص باشند. یک طراحی بد، مخاطبان شما را به خرید ترغیب نمی کند. روند طراحی ما با تحقیق و استراتژی شروع می شود تا از اینکه مخاطبان شما چه کسانی هستند و چه چیزهایی آنها را از خرید هیجان زده می کند اطمینان حاصل شود.

 
متفکرانه همواره در حال توسعه

متفکرانه همواره در حال توسعه

نحوه تفکر ، رفتار و خرید مشتریان شما تغییر می کند. بهترین روش امروز ، ایده منسوخ شده گذشته است و به همین دلیل به آموزش خود متعهد هستیم تا بتوانیم از تاکتیک مناسب طراحی و بازاریابی دیجیتال با به روز ترین امکانات برای هر هدفی استفاده کنیم.

آیا شما آماده ساخت یک فروشگاه آنلاین هستید؟

بدیهی است که در این شرایط ، رقابت بین فروشگاه های آنلاین نیز  بسیار بالا است. به همین دلیل آگاهی از انتظارات مصرف کنندگان بسیار مهم است. دانستن ویژگی های فروشگاه آنلاین نیز کاملاً ضروری است . اولین قدم برای دستیابی به یک فروشگاه تجارت الکترونیک موفق است.
1

ساده سازی روند خرید، منوی کاربری و محصولات

بسیاری از کاربران به دلیل جستجوی بسیار پیچیده در سایت و منو از خرید منصرف می شوند. در این قسمت بر روی ساده سازی سرچ کاربر (جستجو پیشرفته)، افزودن دکمه "افزودن به سبد خرید" ، و تمامی امکانات ساده سازی منو و انتخاب خدمات و محصول کار می شود.
2

شرح دقیق محصولات

تا زمانی که مشتریان شما دید کاملی نسبت به محصولات و خدمات شما نداشته باشند، عالی بودن خدمات و محصولات شما نیز اهمیتی ندارد. بنابر شرح کامل محصولات شما جزئی مهمی از خصوصیات فروشگاه اینترنتی شما خواهد بود.
3

سازگاری سایت با موبایل و تبلت

در حال حاضر بسیاری از کاربران با استفاده از تلفن های هوشمند خود از فروشگاه های اینترنتی خرید می کنند. لذا سازگاری سایت با موبایل و تبلت بسیار حائز اهمیت می باشد.
Image

چه یک موبایل 50 میلیونی بفروشید
و چه یک خودکار 20 هزار تومانی

فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر خالدی

فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر خالدی

مشاهده نمونه
فروشگاه اینترنتی ساعت ENZO

فروشگاه اینترنتی ساعت ENZO

مشاهده نمونه
فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر لُرد

فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر لُرد

مشاهده نمونه

فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید!

زرین 24 | همه جانبه در جهت توسعه

زرین 24 با تجربه ای 14 ساله از همراهی کسب و کار های موفق بیشمار، نهایت اشتیاق و انرژی خود را در جهت ایجاد زیرساخت هایی توانمند و همه جانبه بکار بسته است تا شما به راحتی بتوانید از مزایای داشتن کسب و کاری مدرن و آنلاین بهره مند شوید

اطلاعات تماس

دفتر مرکزی

تهران - محله فناوری دانشگاه شریف - بلوار مهندس علی تیموری - پلاک 135 واحد 1 

تلفن های تماس

02191077000 - 02166531453 - 09122604333

دیورادیو | صدای کسب و کار طلایی ...

زنده و مستقیم با صدای دیورادیو همراه شوید

نماد اعتماد ملی